Panel používateľa

Komínové zostavy

Komínové zostavy

Keramika, keramika a aj po tretíkrát keramika...Hore uvedený trojitý slogan právom môže byť pre komínových systémov Bakonytherm skutočným kritériom! A to všetko preto, lebo počas činnosti moderných vykurovacích zariadení vznikne vlhké a kyselinové prostredie, čomu najviac odolá keramika a šamotový materiál, a my sme tieto materiály používali zámerne a vo veľkej miere v komínových systémoch Bakonytherm.V porovnaní na trhu stavebných materiálov v Európe a v Maďarsku známych komínových systémov, výsledkom nášho rozvoju, komínové systémy Bakonytherm majú technickú a aplikačnú prednosť. Tieto novinky ponúkajú niečo nové aj pre dodávateľskú, ale aj pre užívateľskú stranu.Komínové systémy vznikli z kombinácie tradície a najmodernejšej technológie! Sú spčasne trvalé a inovačné!V čom stavia na tradíciu a v čom je inovačný komínový systém Bakonytherm?Inovačný:nový keramický tvar komínového plášťanové keramické vyústenie komínaTradičný:Vysoko kvalitná šamotová vložkaS minerálnou vlnou, alebo s uzatvoreným stĺpcom vzduchu uskutočnená izoláciaZadné vetranieSúhrnne teda, čo vlastne znamená trojitý slogan „Keramika, keramika a aj po tretíkrát keramika”? Pri komínových systémoch Bakonytherm používaná keramický plášť, ktorý disponuje vynikajúcimi vlastnosťami tepelnej izolácie, spoločne aplikovaná s obvodovou izoláciou vyrobenou z minerálnej vlny, vynikajúca schopnosť keramiky udržiavať teplotu – so šamotovou vložkou a s odolným keramickým vyústením komína, toto všetko spoločne tvoria nové a moderné komínové systémy so zvýšenou izoláciou.

Dostupnosť: Na objednávku 2-15 dní

Keramika, keramika a aj po tretíkrát keramika...

Hore uvedený trojitý slogan právom môže byť pre komínových systémov Bakonytherm skutočným kritériom! A to všetko preto, lebo počas činnosti moderných vykurovacích zariadení vznikne vlhké a kyselinové prostredie, čomu najviac odolá keramika a šamotový materiál, a my sme tieto materiály používali zámerne a vo veľkej miere v komínových systémoch Bakonytherm.

V porovnaní na trhu stavebných materiálov v Európe a v Maďarsku známych komínových systémov, výsledkom nášho rozvoju, komínové systémy Bakonytherm majú technickú a aplikačnú prednosť. Tieto novinky ponúkajú niečo nové aj pre dodávateľskú, ale aj pre užívateľskú stranu.
Komínové systémy vznikli z kombinácie tradície a najmodernejšej technológie! Sú spčasne trvalé a inovačné!

V čom stavia na tradíciu a v čom je inovačný komínový systém Bakonytherm?

Inovačný:

nový keramický tvar komínového plášťa
nové keramické vyústenie komína
Tradičný:

Vysoko kvalitná šamotová vložka
S minerálnou vlnou, alebo s uzatvoreným stĺpcom vzduchu uskutočnená izolácia
Zadné vetranie
Súhrnne teda, čo vlastne znamená trojitý slogan „Keramika, keramika a aj po tretíkrát keramika"? Pri komínových systémoch Bakonytherm používaná keramický plášť, ktorý disponuje vynikajúcimi vlastnosťami tepelnej izolácie, spoločne aplikovaná s obvodovou izoláciou vyrobenou z minerálnej vlny, vynikajúca schopnosť keramiky udržiavať teplotu – so šamotovou vložkou a s odolným keramickým vyústením komína, toto všetko spoločne tvoria nové a moderné komínové systémy so zvýšenou izoláciou.

 

Nový komentár

* (Povinné)

blank
  • Ponuka október 2017
  • Komíny CIKO
  • Tehly a komíny BAKONYTHERM
  • Vodomerné šachty
  • Polystyrén na zatepletnie
  • Farby laky omietky
  • Stavebné zmesi a hmoty KVK
  • AKCIA BRUK-BET®
  • Predchádzajúca
  • Ďalší

Anketa

Páči sa Vám nová stránka?

odkaz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info