Panel používateľa

Komínové zostavy

Komínové zostavy

Keramika, keramika a aj po tretíkrát keramika...Hore uvedený trojitý slogan právom môže byť pre komínových systémov Bakonytherm skutočným kritériom! A to všetko preto, lebo počas činnosti moderných vykurovacích zariadení vznikne vlhké a kyselinové prostredie, čomu najviac odolá keramika a šamotový materiál, a my sme tieto materiály používali zámerne a vo veľkej miere v komínových systémoch Bakonytherm.V porovnaní na trhu stavebných materiálov v Európe a v Maďarsku známych komínových systémov, výsledkom nášho rozvoju, komínové systémy Bakonytherm majú technickú a aplikačnú prednosť. Tieto novinky ponúkajú niečo nové aj pre dodávateľskú, ale aj pre užívateľskú stranu.Komínové systémy vznikli z kombinácie tradície a najmodernejšej technológie! Sú spčasne trvalé a inovačné!V čom stavia na tradíciu a v čom je inovačný komínový systém Bakonytherm?Inovačný:nový keramický tvar komínového plášťanové keramické vyústenie komínaTradičný:Vysoko kvalitná šamotová vložkaS minerálnou vlnou, alebo s uzatvoreným stĺpcom vzduchu uskutočnená izoláciaZadné vetranieSúhrnne teda, čo vlastne znamená trojitý slogan „Keramika, keramika a aj po tretíkrát keramika”? Pri komínových systémoch Bakonytherm používaná keramický plášť, ktorý disponuje vynikajúcimi vlastnosťami tepelnej izolácie, spoločne aplikovaná s obvodovou izoláciou vyrobenou z minerálnej vlny, vynikajúca schopnosť keramiky udržiavať teplotu – so šamotovou vložkou a s odolným keramickým vyústením komína, toto všetko spoločne tvoria nové a moderné komínové systémy so zvýšenou izoláciou.

Dostupnosť: Na objednávku 2-15 dní

Keramika, keramika a aj po tretíkrát keramika...

Hore uvedený trojitý slogan právom môže byť pre komínových systémov Bakonytherm skutočným kritériom! A to všetko preto, lebo počas činnosti moderných vykurovacích zariadení vznikne vlhké a kyselinové prostredie, čomu najviac odolá keramika a šamotový materiál, a my sme tieto materiály používali zámerne a vo veľkej miere v komínových systémoch Bakonytherm.

V porovnaní na trhu stavebných materiálov v Európe a v Maďarsku známych komínových systémov, výsledkom nášho rozvoju, komínové systémy Bakonytherm majú technickú a aplikačnú prednosť. Tieto novinky ponúkajú niečo nové aj pre dodávateľskú, ale aj pre užívateľskú stranu.
Komínové systémy vznikli z kombinácie tradície a najmodernejšej technológie! Sú spčasne trvalé a inovačné!

V čom stavia na tradíciu a v čom je inovačný komínový systém Bakonytherm?

Inovačný:

nový keramický tvar komínového plášťa
nové keramické vyústenie komína
Tradičný:

Vysoko kvalitná šamotová vložka
S minerálnou vlnou, alebo s uzatvoreným stĺpcom vzduchu uskutočnená izolácia
Zadné vetranie
Súhrnne teda, čo vlastne znamená trojitý slogan „Keramika, keramika a aj po tretíkrát keramika"? Pri komínových systémoch Bakonytherm používaná keramický plášť, ktorý disponuje vynikajúcimi vlastnosťami tepelnej izolácie, spoločne aplikovaná s obvodovou izoláciou vyrobenou z minerálnej vlny, vynikajúca schopnosť keramiky udržiavať teplotu – so šamotovou vložkou a s odolným keramickým vyústením komína, toto všetko spoločne tvoria nové a moderné komínové systémy so zvýšenou izoláciou.

 

Nový komentár

* (Povinné)

  • Komíny CIKO
  • Tehly a komíny BAKONYTHERM
  • Vodomerné šachty
  • Polystyrén na zatepletnie
  • Farby laky omietky
  • Stavebné zmesi a hmoty KVK
  • AKCIA BRUK-BET®
  • Predchádzajúca
  • Ďalší

Anketa

Páči sa Vám nová stránka?

odkaz

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info